Osiedle AugustowskieI etap realizacji inwestycji potwierdził, że Osiedle Augustowskie to poszukiwana lokalizacja, ciesząca się dużym zainteresowaniem inwestycyjnym ze względu na położenie w sąsiedztwie centrum miasta! Zastanawiacie się jak będzie wyglądał i co znajdzie się na jego terenie? Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi szczegółami inwestycji!

II etap to kolejne dwa czteropiętrowe kameralne budynki mieszkalne, w których docelowo znajdzie się w łącznie 60 mieszkań o zróżnicowanych, sprawdzonych i funkcjonalnych układach o powierzchni zaczynającej się od 40 m², oraz większe lokale o metrażu do 84 m². Mieszkania będą liczyły od 2 do 4 pokoi.

W nowopowstałym budynku B03 znajdą się 3 klatki schodowe - łącznie 40 mieszkań oraz 11 przestronnych garaży indywidualnych w poziomie parteru z bezpośrednim wejściem z klatki schodowej każdy!

Jednoklatkowy budynek B04 składać się będzie z 20 mieszkań. Każdy z budynków wyposażony jest w nowoczesną windę oraz pomieszczenia specjalne: rowerownię i wózkownię.

W cenę każdego mieszkania wliczona jest przynależna piwnica!

W sprzedaży dostępne będą również wydzielone zewnętrzne miejsca parkingowe przed budynkami oraz miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej zrealizowanej w ramach I etapu inwestycji.

Odbiór mieszkań zaplanowany jest na listopad 2017r. MIESZKANIA DOSTĘPNE W PROGRAMIE MDM!

 

galeria
lokalizacja

Osiedle Augustowskie to nowoczesna i zarazem jedyna inwestycja mieszkaniowa w okolicy stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum miasta. To właśnie bliskość centrum miasta, bezpośredni dostęp do punktów handlowych oraz usługowych a przy tym sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że lokalizacja zyskuje uniwersalny charakter.

Sprawny dojazd do centrum i innych części miasta to oszczędność czasu każdego dnia. W pobliżu Osiedla Augustowskiego znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a doskonale rozwinięta infrastruktura okolicy zapewnia miejsca do wypoczynku, zakupów, a także dostęp opieki medycznej i placówek edukacyjnych.


W niedalekiej odległości znajdują się m.in.:

 • Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe „Aquasfera” – 600 m,
 • Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny – 1,1 km
 • Hala Widowiskowo - Sportowa "Urania" – 1,5 km
 • Park im. Janusza Kusocińskiego – 1,2 km
 • Jezioro Skanda – 2,2 km
 • Urząd Miasta – 3 km
 • centrum handlowe „Galeria Warmińska” – 3 km
 • Dworzec PKP – 3 km
rzuty mieszkań

budynek
piętro
numer budowlany lokalu
metraż
pokoje
cena za metr
cena całkowita
wybierz parametry mieszkania

ETAP
PIĘTRO
ILOŚĆ POKOI
METRAŻ OD
METRAŻ DO

skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami!
tel.: 89 535 05 12
tel.: 664 909 409

Biuro sprzedaży:
Biurowiec WPB Business Centre
ul. Erwina Kruka 21, IV piętro, pok. 409
10-540 Olsztyn

Zapraszamy!

bezpieczeństwo finansowe gwarantowane

 • solidny, sprawdzony DEWELOPER
 • stała, niezmienna cena do końca trwania INWESTYCJI
 • środki finansowe na inwestycje GWARANTOWANE przez Bank
 • płatność rat za MIESZKANIE po udokumentowaniu protokołem odbioru zakończenia etapu prac budowlanych
Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.