Wynajem sprzętu budowlanego

Oprócz działalności związanej z generalnym wykonawstwem oraz działalnością deweloperską Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. oferuje również wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu budowlanego, maszyn budowlanych oraz świadczy usługi transportowe na terenie Olsztyna i okolic.

Niezależnie od rodzaju powierzonych nam zadań, każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu obsługa naszych Klientów pozostaje na najwyższym poziomie.

W chwili obecnej możemy zaoferować Państwu szeroką gamę sprzętu budowlanego w atrakcyjnych cenach:


Gwarantujemy:

  • Niskie ceny
  • Tylko profesjonalny sprzęt
  • Maksymalne ograniczenie kosztów


Kontakt
Baza Sprzętu i Transportu WPB S.A.
ul. Sokola 611-041 Olsztyn
tel. 89 721 15 07
608 580 587

 

Oferta


Oferta deweloperska z zakresu własnych inwestycji w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

Kompleksowość usług obejmuje wszelkie etapy realizacji inwestycji - od pozyskania gruntów, projektowanie we współpracy z renomowanymi firmami architektonicznymi, aż po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, a w efekcie do przekazania gotowych mieszkań czy domów.


Oferujemy sprzedaż i najem powierzchni biurowych, komercyjnych oraz lokali usługowych. WPB Business Centre to nowoczesny sześciokondygnacyjny biurowiec położony w centrum Olsztyna w centralnym obszarze biznesu, przy jednej z najważniejszych ulic Olsztyna – Dąbrowszczaków.

Budynek wyróżnia się nowoczesną bryłą oraz elegancką elewacją. Biurowiec wyposażony jest w innowacyjne rozwiązania technologiczne, w tym instalację klimatyzacyjną oraz ogrzewanie poprzez klimakonwektory…


Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. oferuje również wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu budowlanego, maszyn budowlanych oraz świadczy usługi transportowe na terenie Olsztyna i okolic.

Niezależnie od rodzaju powierzonych nam zadań, każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu obsługa naszych Klientów pozostaje na najwyższym poziomie.

Oferta nieruchomości inwestycyjnych Warmińskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego S.A.

Realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.